Blog

- 16 grudnia 2016 -

Tosieńka

Tosia .. Tylko początkowo niepozorna.. później w czołówce miziaków.. jakoś przyczaiła się obok rodzeństwa. Może nie przepada za bardzo malutkimi dziećmi.. przynajmniej przez jednym całkowicie sympatycznym zwiała, ale zajęła się nim siostra Alchemia, która z nim już mieszka. Wizyty starszych dzieci sobie dozuje.

Ale.. jest ku naszemu zdziwieniu najbardziej miziastym kotem w domu. Nieustannie obok, na rękach, przy talerzu, na kołdrze.. byle blisko.. gadatliwa po tatusiu.. pięknie zbudowana.. o przecudnych oczach. Im starsza tym czaruje bardziej :)

Naszym zdaniem kombinuje jak tu zostać ;) Tu ma się z kim ganiać, tarmosić, przekomarzać... Miejsca moc, jedzenie super, kompania wesoła.. I całkowicie bez przekonania, ale szukamy dla niej domu, który obdaruje kapitalnym charakterem i pokaże ten wachlarz umizgów, buziaków, które nad rozdaje cały czas :)

Zainteresowanych zapraszamy do rozmowy! A tu: Galeria Tosi

- 6 listopad 2016 -

Tosia i Alamo

Na nowe domy czekają już tylko Tosia i Alamo :)

- 2 listopad 2016 -

Mioty Z i A - nowe domki

Większość kotów z miotu A i Z wyruszyła do nowych niezwykłych domów. Pozostały z nami już na stałe Agatka (Zagadka), która pozostanie kotem przytulakiem i Annie nasza hodowlana duma. Obie tak samo kochane i niesamowite. Z jedną różnicą, że Agatka bardziej przypomina maine coona :) a Annie jest pięknym norwegiem. Ale charaktery mają tak samo obłędne :)

Poniżej parę zdjęć z nowych fantastycznych domów :) Cieszymy się, że nasze maluchy aklimatyzują się u nowych opiekunów od razu, że przyjaźnie traktują psiaki, zawierają znajomości z dumnymi kotami-rezydentami, co przychodzi raz łatwiej a raz trudniej, ale zawsze kończy się dobrze! Cieszy nas każda wiadomość, zdjęcie.. i przekonanie, że są szczęśliwe i dają też dużo radości!

Zoltar w nowym domu :)
Zazula w nowym domu z bratem Fidelem :)
Lilka w nowym domu :)
Abutek w nowym domu :)
Misia w nowym domu :)
Zowee w nowym domu :) Mieszka w towarzystwie 4 norwegów w tym z Sonią i Amurką
Zowee i Milunia :)
Amurka w nowym domu :)
- 3 pażdziernik 2016 -

Zafira jedzie do Danii :)

Zafira Una Voce nasza cudna czarno-biała kopia Ravelki pojechała do Danii do hodowli DK*Lindvig. Po wielu miesiącach korespondencji z jej nową opiekunką i przemiłej wizycie wypełnionej wieloma godzinami rozmów jestem przekonana o tym, że Zafira ma cudowny dom i wspaniałych opiekunów! Na pierwszej w jej życiu wystawie Zafira zdobyła Nominację do Best In Show już w objęciach nowej mamy :)

Zafira na pierwszej na pierwszej wystawie
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    poprzednie wiadomości
najnowsze
 
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.