Blog

- 28 styczeń 2014 -

Wystawa w Berlinie

Ten rok rozpoczęliśmy wystawą w Berlinie, która dostarczyła nam kolorowych emocji. Jak z większości wystaw i tym razem wracamy z istotnymi sukcesami. Najważniejsze jest jednak to, że nasze kocice Smoczyca i jej córka Ravelka były spokojne, chętne do współpracy i dzieliły zgodnie klatkę z kotką z zaprzyjaźnionej hodowli.

Smoczyca uzyskała dwa certyfikaty i dzięki temu otrzymuje zaszczytny tytuł Grand International Champion. Ten tytuł pozwoliliśmy jej zdobywać niespiesznie, bo chociaż jest w doskonałej formie i pozwoliła wystawić się pokojowo, to wystawy nie są dla niej najprzyjemniejszym miejscem. Być może jeszcze kiedyś zabierzemy nasze czarne bóstwo na ciekawe rangą wydarzenie, ale na pewno nie nastapi to zbyt szybko. Planujemy narodziny w początkach maja, więc teraz Smonia będzie spędzać czas na domowych rozrywkach zanim wyruszy do kawalera na randkę :) Jestem bardzo dumna z tego, że mam tak fantastyczną kotkę, która otrzymuje ogromnie pozytywne oceny sędziów specjalizujących się w tej kategorii kotów.

Ravelka ja zwykle dostarczyła największych emocji. Poza zdobyciem tak przy okazji tytułu Championa po raz kolejny zdobyła zaszczytny tytuł Best In Variety i nominację do Best In Show. Puchniemy z dumy :) Zapraszamy do galerii :)

Teraz Ravelka ma przed sobą wizytę u kawalera i mamy nadzieję, że na początku kwietnia powitamy jej pierwsze maluchy. Przed wystawą wykonaliśmy ostatnie badania Ravelki potwierdzające jej doskonały stan zdrowia i możliwość rozpoczęcia drogi hodowlanej.

Stęsknione dziewczyny szybko nadrabiały zaległości :)
Odpoczynek po występach zagranicznych
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:
najnowsze
 
grudzień 2014
listopad 2014
wrzesień 2014
sierpień 2014
lipiec 2014
czerwiec 2014
maj 2014
kwiecień 2014
marzec 2014
styczeń 2014
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.