Blog

- 31 styczeń 2015 -

Wystawy styczniowe

W styczniu postanowiliśmy trochę rozruszać towarzystwo i braliśmy udział w wystawie w Ostrawie i Warszawie. W pierwszej wystawie brała udział Ravelka z córką Thulą, a drugiej już sama Ravelka. Były ja zwykle zwycięstwa: Best In Variety i nominacje do Best In Show. Wyniki można zobaczyć w zakładce "Wystawy". Natomiast naprawdę ważnym wydarzeniem jest to, że Ravelka wraz z kolejnymi certyfikatami zdobyła tytuł International Champion. Cieszymy się, że nasz koty uzyskują doskonałe oceny i wzbudzają duże zainteresowanie :)

- 6 styczeń 2015 -

Spodziewamy się kociąt

Już na początku lutego spodziewamy się kociąt Ipanemy i Cobolka :) Nie ukrywamy zauroczenia Cobolem po jego miocie z Ravelką. Tym bardziej cieszymy się, że już niedługo pojawią się kocięta po tak niezwykłej parze jak Ipanema i Cobolek. Zarówno Ipanema jak i Cobol mają fantastyczne charaktery! Bardzo dziękujemy Annie i Rafałowi Lewandowskim - właścicielom Cobolka (Makaranta*PL) - za możliwość realizacji tego planu :) Zainteresowanych kociętami prosimy o kontakt :)

W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:
najnowsze
 
wrzesień 2015
sierpień 2015
maj 2015
kwiecień 2015
marzec 2015
luty 2015
styczeń 2015
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.