Blog

- 9 marzec 2013 -

Wystawa w Pradze i wizyta u Remisia

To pierwsza wystawa Tobago, Smoczycy i Miśka poza Polską. Bardzo udana pod względem wyników, ciekawych rozmów i nowych kontaktów :)

Tobago po prawie dwuletniej przerwie wrócił na ring i dzięki sobotniemu certyfikatowi uzyskał tytuł International Championa, co zniósł ze stoickim spokojem. W niedzielę natomiast rozpoczął ścieżkę certyfikacyjną na Grand International Championa. Wystawienie naszego macho było nie lada wyzwaniem ze względu na rozmiary :), na szczęście chętnie współpracuje i zawsze pięknie reaguje na komplementy :)

Smoczyca również uzyskała tytuł International Championa oraz w oba dni uzyskała Nominację do Best In Show. Byliśmy niezwykle z niej dumni i zadowoleni z faktu, że bez problemu uczestniczyła we wszystkich ocenach i porównaniach. A głębia czerni jej futra, doskonały profil i niebywała ekspresja zostały przez sędziów docenione. Przerwy w występach spędziła jednak zgodnie ze zwyczajem - w wystawowej budce :)

Misiek pięknie opiekował się Smoczycą w drodze do Pragi i na wystawie. "W nagrodę" uzyskał tytuł International Premiora, dwie Nominacje do Best In Show zakończone zostały niedzielnym zwycięstwem w panelu BIS.

Najbardziej wzruszający był jednak moment, gdy podczas ocen został przez sędzinę wyróżniony, przedstawiony wokół ringu zgromadzonej publiczności jako przykład "prawdziwego NFO" :)

Poniżej parę zdjęć z wystawy, resztę jak zwykle umieściliśmy w galerii.

W Pradze mieliśmy również okazję, aby odwiedzić Remisia i spędzić wieczór pełen wzruszeń w domu Jany i Adelki za co jesteśmy ogromnie wdzięczni :) Na spotkanie zabraliśmy Miśka, który początkowo został przez Remisia potraktowany jako intruz a po chwili jako interesujący towarzysz zabawy :)

Parę zdjęć ze spotkania przedstawiamy poniżej, natomiast pozostałe, na których widać jak wielki i puchaty jest Remiś można zobaczyć w galerii rosnących dzieciaków.

Tobago podczas oceny
Smonia z rozmarzonym wzrokiem
Misiek showman
Misiek w ramionach sędziny
Remiś w ramionach Adelki :)
Remiś broni terytorium przed Miśkiem
Nasze duże Maleństwo :)
Emanek - papużka Adelki i kompan Remisia
- 5 marzec 2013 -

Wystawa w Brzegu

Przed Pragą ćwiczymy występy publiczne z naszą Smonią :) Za nami jednodniówka w Brzegu zakończona certyfikatem i opisem sędziowskim potwierdzającym wysoką klasę naszej kotki. Smoczyca nie jest fanką wystaw, ale postanowiła sprawić nam przyjemność i w klatce mruczała i ocierała się o ręce, wzbudzając zainteresowanie szczególnie dzieci :) Zapraszamy do galerii, gdzie umieściliśmy sporo zdjęć :) Poniżej namiastka :)

Mrucząca Smonia :)
Na TYCH ramionach zawsze bezpiecznie :)
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:
najnowsze
 
grudzień 2013
listopad 2013
październik 2013
wrzesień 2013
sierpień 2013
lipiec 2013
czerwiec 2013
kwiecień 2013
marzec 2013
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.