Blog

- 07 marzec 2014 -

Marzenia, plany i odrobina codzienności

Do wszelkich planów i marzeń podchodzimy i w życiu i w hodowli ostrożnie. W tej materii niewiele przecież od nas zależy. Ale pamiętamy, że losowi trzeba pomagać :)

Ravelka nam się powolutku zaokrągla. Zdecydowanie zmieniła zachowanie, stała się bardziej ostrożna i ceni dłuższe drzemki. Narodzin jej pierwszych dzieci spodziewamy się w połowie kwietnia :)

Kolejne maluchy Smoczycy są planowane w lecie. Smonia ma nieco inne zdanie i daje temu dość głośny wyraz. Do nowych rytuałów doszło również ugniatanie naszych brzuchów i częste wizyty na naszych kolanach.

Ipanema choć rośnie, to nadal zachowuje się jak kociak. W tych szalonych zabawach nie bierze już zbytnio udziału Ravelka, więc Ipanemce dotrzymuje kroku naprzemiennie Lalka, Miś i Togago. Ku naszej ogromnej radości Ipanema stała się główną koleżanką Lalki stroniącej zazwyczaj od kociego towarzystwa.

Woliera staje się znów atrakcyjna
Ravelka Plus ;)
Rozmruczana Ipanemka
To nieprawda, że poważnieje...
... ale na pewno jest wyluzowana ;)
Nasze czarne cudo
Intensywne mycie łapek zawsze poprzedza zainteresowanie płcią przeciwną ;)
- 03 marzec 2014 -

Raptorek na gościnnych występach :)

Możliwość obserwacji rozwoju kociąt urodzonych w hodowli jest niezwykłym doświadczeniem. Radość i wzruszenie mieszają się z dumą. I nie chodzi tu tylko wyłącznie o dumę z faktu, jak fajnie kot się rozwija, ale radość z tego, że wybór jego opiekunów był strzałem w dziesiątkę! Doskonała opieka i mnóstwo czułości. To widać po kocie, który czuje się członkiem rodziny, uwielbia bliskość i jest ona dla niego naturalna. Nasze najbliższe plany to pierwszy poród Ravelki i miot Smoczycy z nowym partnerem :) Oby wszyscy nowi opiekunowie kociąt 2014 okazali się tak wspaniali jak dotychczasowi. WSZYSTKICH PAŃSTWA serdecznie pozdrawiamy i bardzo prosimy o zdjęcia :)

A poniżej parę zdjęć Raptorka po wystawie :)

- 01 marzec 2014 -

Best In Show dla Raptorka w Legionowie

Nadrabiamy zaległości informacyjne :) W tym roku na pewno wiele będzie się działo i będzie kolorowo w Una Voce.

Luty jest pod znakiem zwycięstwa Raptorka. Już prawie ośmiokilogramowy i 18-miesięczny maluch daj wiele powodów do dumy i radości pokonując wiele innych pięknych kastratów i zdobywając Best In Show w Legionowie. Dodatkowo możemy się pochwalić, że wprawdzie nie wygrał, ale plasował się na drugim miejscu w Best In Category pokonując zarówno dorosłe kocury jak i kotki hodowlane.

Mam nadzieję, że zwycięstwo i duma osłodziło nieco jego nieobecność właścicielom, których serdecznie pozdrawiamy :) Raptorek, co nas ogromnie cieszy, jest bardzo dobrze oceniany przez sędziów. Najważniejsze jest jednak to, że wystawy może nie są jego żywiołem, ale znosi je z powagą a nawet lekką obojętnością :)

W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:
najnowsze
 
grudzień 2014
listopad 2014
wrzesień 2014
sierpień 2014
lipiec 2014
czerwiec 2014
maj 2014
kwiecień 2014
marzec 2014
styczeń 2014
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.