Blog

- 28 lipiec 2013 -

Narodziny Soni - córki Smoczycy i Tobago :)

Zgodnie z zapowiedziami mamy maleństwo - Sonię Una Voce*PL - niebieską szylkretkę z białym :) Nasze marzenie o niebieskim potomku Smoczycy i Tobago spełniło się w pięknym stylu. I choć to znów jedynaczka, to cieszy nas ogromnie, że zarówno ciąża jak i poród przebiegły jak zwykle bez komplikacji. Smoczyca jest w świetnej kondycji. Mała Sonia jest piękną i silną dziewczynką, nad którą opiekę sprawuje nie tylko mama, ale i siostra Ravelka prawie roczna kotka, która w najbliższych miesiącach też zostanie mamą.

W Smoni ożyły macierzyńskie uczucia do dorosłej córki i czas pielęgnacji dzieli między dopiero narodzoną Sonię i dużą jak ona sama - Ravelkę :)

Ravelce siostra bardzo się spodobała, chętnie przebywa z nią w kojcu, wylizuje jej grzbiecik i małymi szturchańcami nosem zachęca do samodzielności :)

Sonia jest pięknie umaszczonym kociakiem, natomiast najbardziej cieszy fakt, że brana na ręce nie wyrywa się tylko bada otoczenie noskiem i chętnie zasypia również na naszych dłoniach :) Szybko przybiera na wadze i na pewno przez najbliższe miesiące dostarczy nam wzruszeń i radości.

Z przyjemnością będziemy dokumentować na naszej stronie jej rozwój i opowiadać o zdobywanych umiejętnościach :) A już teraz zapraszamy do jej galerii.

Sonia w pierwszej dobie :)
Na naszych rękach też śpi się doskonale
Smonia z córkami :)
Ravelka z Sonią :)
Prawie dorosła Ravelka :)
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:
najnowsze
 
grudzień 2013
listopad 2013
październik 2013
wrzesień 2013
sierpień 2013
lipiec 2013
czerwiec 2013
kwiecień 2013
marzec 2013
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.