Blog

- 22 lipiec 2014 -

Wolne są już tylko Thaya i Thula

Małe sprostowanie :) Tamino już nie szuka domu, ponieważ będzie mieszkać z Tornado :) Taka sytuacja jest zawsze marzeniem hodowcy, ponieważ koty zyskują wymarzonych opiekunów a jednocześnie będą od samego początku czuły się swobodnie w towarzystwie brata czy siostry.

Relacja, jaka występuje między kotami w miocie razem wychowywanymi i razem dorastającymi jest wyjątkowa. Ogromna miłość i bliskość pozostaje nawet gdy dorosną. Czego jako właściciele Morgulka i Miśka - braci z hodowli Ice Moon - sami jesteśmy świadkami i beneficjentami :)

To jest wspaniałe zakończenie dzisiejszego dnia :)

- 22 lipiec 2014 -

Mamy jeszcze 3 wolne skarby :)

Tarantino i Tornado powoli szykują się do wyjazdu :) Tornado będzie na szczęście mieszkać we Wrocławiu :)

Dla pozostałych kociąt szukamy domów jak zwykle :) z zakręconymi nas punkcie kotów opiekunami :), dla których nasz kot będzie radością :)

Parę słów o wolnych kociakach:

Wszystkie mają rewelacyjne charaktery i dobrze zaaklimatyzują się zarówno w domu z innymi kotami jak i bez nich.

Tamiś (Tamino) to typowy pluszak do kochania. Uwielbia branie na ręce, właściwie wypatruje cały czas wzroku człowieka i jego bliskości. Doskonale odnajduje się w relacjach z innymi kotami :)

Thula jest wielbicielką suchego jedzenia, kulek do toczenia i myszek do łapania. Lubi szalone gonitwy z rodzeństwem, ale również momenty tylko dla niej z mruczeniem w tle :)

Thaya chodzi za nami i sprawdza wszystkie talerze i filiżanki. Zawsze w nocy jest blisko dłoni, za dnia musi być tam, gdzie coś się dzieje i przypilnować nas przy każdej wykonywanej czynności. Taki kot o duszy psa :)

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami.

- 7 lipca 2014 -

Bawimy się sznurkiem

Porobiliśmy sobie trochę zdjęć pod wieczór, bo upał straszny w dzień. Nie chce się szaleć. Okej, za czerwonym sznurkiem pobiegamy.

Układ mamy z Państwem, że nie drapiemy i nie gryziemy w nocy po palcach. Za to musimy się wybiegać i wyskakać, bo nam łapki rosną i swędzą od tego rośnięcia. Cóż takie kota życie :)

To ja Thaya - zapraszam do naszej galerii :)

Bawimy się sznurkiem
Tamiś mój brat - bardzo milutki
To jestem ja Thaya - autorka tego wpisu
Thulka, siostra moja - prawda, że ładna?
Tornado zajął misę - ulubione miejsce dorosłych kocurów
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:
najnowsze
 
grudzień 2014
listopad 2014
wrzesień 2014
sierpień 2014
lipiec 2014
czerwiec 2014
maj 2014
kwiecień 2014
marzec 2014
styczeń 2014
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.