Blog

- 29 sierpień 2013 -

Sonia i inne koty

Sonia ma już ponad 5 tygodni, ulubionym posiłkiem jest poza maminym mlekiem solidna porcja mięcha :) Korzysta już z kuwety zazwyczaj z sukcesem i na nasze szczęście nie wszędzie jeszcze potrafi się wspiąć ;)

Jednakże czasy wielkich skoków po drapakach są już tuż... tuż... Na razie tajemnicą przestały być drewniane schody czy pudło kartonowe, które można wielokrotnie zwiedzać z każdej strony ;)

Dziś odwiedził nas nasz wychowanek Raptor i zostanie z nami parę dni. Cały czas przygląda się Soni z miną "takie małe a tak się rządzi" Niewątpliwie stał się fanem młodszej siostry :)

Poniżej prezentujemy spotkania Soni z Panem Żyrafką i parę migawek z dnia codziennego :)

Pięciotygodniowa Sonia :)
Mysz trzeba umieć łapać!
Buziak od taty Tobago
Ravelka zachęca Sonię do dzikich harców
A po harcach trzeba odpocząć
Mama z córką :)
Do Pana Żyrafki można się przytulić
Na pewno go nie oddam!
- 20 sierpień 2013 -

Sońka - nasz mały filozof

Czas biegnie tak szybko, Sonia dziś kończy miesiąc... a nam ciągle czasu brak, by opowiedzieć o jej przygodach, dorastaniu, charakterze i o tym, co w Una Voce się dzieje :)

Sonia jest wyjątkowym kotkiem.. najprawdopodobniej napiszę tak o każdym dziecku z naszej hodowli.. ale zaraz spróbuję poprzeć to przykładami. Sonia dużo myśli jak na takiego małego kotka. Nie spieszy się, wszystko robi w swoim czasie, jako jedynaczka nie musi ścigać się z braćmi i siostrami, stale jest odwiedzana przez wszystkie koty i stale zabawiana. W związku z tym słusznie uważa, że jest w centrum wszechświata :)

Chętnie - co wyjątkowe - wraca do kojca, w którym przebywała jako nowonanarodzony bobas, na drzemki. Wcześniejsze kocięta spały tam, gdzie sen ich zastał. Sonia czując nadchodzący sen wraca na wygodnie posłanie, gdzie czeka na nią Pan Żyrafka, i tam układa się obok niego do snu. Zapewne Pan Żyrafka opowiada jej bajki...

Sonia wie, że ma dwie mamy: Smoczycę, która ją karmi, czyści, pilnuje i strofuje w razie potrzeby oraz Ravelkę - starszą o rok siostrę - która uczy Sonię dzikich harców, polowań na ogon mamy, podkopów pod posłaniem i innych przydatnych sztuczek :)

Postaramy się częściej opowiadać o jej charakterze, przygodach... i obiecujemy więcej zdjęć :)

Miesięczna Sonia :)
Sonia z Panem Misiem
Smoczyca podczas chwili odpoczynku
Poharcujemy?
Ja nic nie zbroiłam, to Pan Miś
Sonia dokładnie wylizywana przed Ravelkę
    
najnowsze
 
grudzień 2013
listopad 2013
październik 2013
wrzesień 2013
sierpień 2013
lipiec 2013
czerwiec 2013
kwiecień 2013
marzec 2013
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.