Blog

- 29 sierpień 2013 -

Sonia i inne koty

Sonia ma już ponad 5 tygodni, ulubionym posiłkiem jest poza maminym mlekiem solidna porcja mięcha :) Korzysta już z kuwety zazwyczaj z sukcesem i na nasze szczęście nie wszędzie jeszcze potrafi się wspiąć ;)

Jednakże czasy wielkich skoków po drapakach są już tuż... tuż... Na razie tajemnicą przestały być drewniane schody czy pudło kartonowe, które można wielokrotnie zwiedzać z każdej strony ;)

Dziś odwiedził nas nasz wychowanek Raptor i zostanie z nami parę dni. Cały czas przygląda się Soni z miną "takie małe a tak się rządzi" Niewątpliwie stał się fanem młodszej siostry :)

Poniżej prezentujemy spotkania Soni z Panem Żyrafką i parę migawek z dnia codziennego :)

Pięciotygodniowa Sonia :)
Mysz trzeba umieć łapać!
Buziak od taty Tobago
Ravelka zachęca Sonię do dzikich harców
A po harcach trzeba odpocząć
Mama z córką :)
Do Pana Żyrafki można się przytulić
Na pewno go nie oddam!
- 20 sierpień 2013 -

Sońka - nasz mały filozof

Czas biegnie tak szybko, Sonia dziś kończy miesiąc... a nam ciągle czasu brak, by opowiedzieć o jej przygodach, dorastaniu, charakterze i o tym, co w Una Voce się dzieje :)

Sonia jest wyjątkowym kotkiem.. najprawdopodobniej napiszę tak o każdym dziecku z naszej hodowli.. ale zaraz spróbuję poprzeć to przykładami. Sonia dużo myśli jak na takiego małego kotka. Nie spieszy się, wszystko robi w swoim czasie, jako jedynaczka nie musi ścigać się z braćmi i siostrami, stale jest odwiedzana przez wszystkie koty i stale zabawiana. W związku z tym słusznie uważa, że jest w centrum wszechświata :)

Chętnie - co wyjątkowe - wraca do kojca, w którym przebywała jako nowonanarodzony bobas, na drzemki. Wcześniejsze kocięta spały tam, gdzie sen ich zastał. Sonia czując nadchodzący sen wraca na wygodnie posłanie, gdzie czeka na nią Pan Żyrafka, i tam układa się obok niego do snu. Zapewne Pan Żyrafka opowiada jej bajki...

Sonia wie, że ma dwie mamy: Smoczycę, która ją karmi, czyści, pilnuje i strofuje w razie potrzeby oraz Ravelkę - starszą o rok siostrę - która uczy Sonię dzikich harców, polowań na ogon mamy, podkopów pod posłaniem i innych przydatnych sztuczek :)

Postaramy się częściej opowiadać o jej charakterze, przygodach... i obiecujemy więcej zdjęć :)

Miesięczna Sonia :)
Sonia z Panem Misiem
Smoczyca podczas chwili odpoczynku
Poharcujemy?
Ja nic nie zbroiłam, to Pan Miś
Sonia dokładnie wylizywana przed Ravelkę
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:
najnowsze
 
grudzień 2013
listopad 2013
październik 2013
wrzesień 2013
sierpień 2013
lipiec 2013
czerwiec 2013
kwiecień 2013
marzec 2013
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.