Blog

- 22 sierpnia 2014 -

Nasz Tarantino w hodowli von Nebra :)

Bardzo się cieszymy, że nasz Tarantino zamieszkał w hodowli von Nebra w Niemczech :) Hodowczyni jest niezwykłym człowiekiem, pełnym troski i miłości do zwierząt. Mamy na wiele zagadnień podobne spojrzenie, podobnie jak i u nas koty są częścią rodziny i uczestniczą w jej życiu :) Mamy nadzieję, że Tarantino spełni pokładane w nim oczekiwania a jego nowa rodzina zapewni mu troskliwą opiekę :)

- 21 sierpnia 2014 -

Tamiś i Tornado razem w nowym domku :)

I takie momenty hodowli są najpiękniejsze:)

Tamiś i Tornado zamieszkali we wspaniałym domu we Wrocławiu :) Charakterami pasują idealnie, kochają się nad życie i ptasiego mleka im nie brakuje. Nowi Opiekunowie zaopatrzyli się nie tylko w tonę zabawek i umilaczy kociego życia, ale zabezpieczyli okna i balkon dzięki czemu Tamiś i Tornado mogą do woli wietrzyć futerka, skakać po drapaku na balkonie i obserwować ptasie harce.

Radujcie Swoich Dużych, Chłopaki! Dużo radości dla Was i Waszych Opiekunów :) i do zobaczenia!!

- 8 sierpnia 2014 -

A kocięta rosną i powoli opuszczają dom rodzinny :)

Kocięta rosną i powoli rozjeżdżają się do nowych domków :)

Tamiś mieszka już w nowym domku :) Domek przygotował się do przyjęcia dwóch nowych domowników wzorowo :) Dwa drapaki, zabezpieczony taras i okna, zabawek tyle, że poznawać można długo i oczywiście, każdy kociak zyskał osobistego Czarodzieja. Czarodzieje się zaszczytną funkcją wymieniają. Czarodziej jest od wypełniania miski, dbania o dobry humor kociaka, pilnowania czy kocięciu nie za gorąco, czy miseczka wypełniona świeżą wodą, biegania z wędką i czyszczenia kuwety i drapania za uszkami :) Najprawdopodobniej jutro Tornado dołaczy już do tego raju :)

Na niedzielę planowany jest wyjazd Tarantino do Niemiec. Będzie tam pełnił zaszczytną rolę kocura i od czasu do czasu tworzył z pięknymi kotkami fajne kocięta :) Hodowczyni starannie wybierana już długo czeka, wiemy że chłopak będzie w dobrych rękach w to dla nas najważniejsze.

Na nowy dom czekają dwie kobietki: Thaya i Thula. Cały miot ma kapitalne charaktery. Ale mozę parę słów o tym, czym siostry się różnią.

Thaya z szalonej podróżniczki wyrosła na przytulaka, czołowego wylizywacza talerzy i stróża ludzi :) Uważa, że jej obowiązkiem jest nieustające mruczenia, dbanie o nasz dobry humor i zdrowie, dlatego sprawdza zawartość naczyń, przygląda się jedzeniu czy kąpieli. Jest odrobinę mniejsza od siostry i bardziej przypomina puchatę kulkę o niezwykłym wzorze na futrze.

Thula z delikatnej dziewczynki wyrosła na dużą kocicę, która przygląda się światu z zaciekawieniem, lubi pieszczoty i dobrym jedzeniem nie pogardzi :) Łepek podobnie jak u siostry wystawiony do głaskania :) Czas dzieli na zabawy z siostrą, obserwacje muszek za szybą i obserwacje psich figlów.

Galeria Thayki i Thuli będzie do jutra zaktualizowana.

Tamiś w dniu wyjazdu do nowego domku :)
Rodzinnie :) Misiek z Tarantino :)
Wpatrzona w ludzi Thayka :)
Oczywiście najwygodnie w łóżku :)
A jak dłużej popatrzę to dasz mi swoją jajecznicę? ;)
Poważna i rozbrajająca Thula :)
Pobrykać też lubię :)
Siostry :) Bardzo często razem :)
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:
najnowsze
 
grudzień 2014
listopad 2014
wrzesień 2014
sierpień 2014
lipiec 2014
czerwiec 2014
maj 2014
kwiecień 2014
marzec 2014
styczeń 2014
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.