Blog

- 28 sierpnia 2015 -

Ipanemka :)

Problemy Ipanemki z wykarmieniem maluchów były podstawowym powodem naszej decyzji o sterylizacji. Dzięki Ipanemce na świecie jest 5 przecudnych maluchów, które dają radość właścicielom i żyją otoczone troskliwością. Poniżej nasza Pieszczocha parę dni po zabiegu :)

- 8 sierpnia 2015 -

Wyjazd Yody nad Bałtyk

Postanowiliśmy połączyć odwożenie Wolterka z krótkim pobytem nad morzem z Yodą :) Yoda i Wolterek znieśli podróż bezproblemowo, pobyt w hotelu wydał się Yodzie bardzo atrakcyjny, ponieważ cała nasz uwaga była na nim skupiona ;) Pierwszy dzień pobytu nad morzem Yoda spędził na spacerku w parku otaczającym nasz hotelik. Wszystko było zielone, pachnące, bzyczące i przez to niezwykle atrakcyjne. Yoda przeżywał każdą chwilę intensywnie :) Później przyszedł czas na wieczorny pobyt nad morzem, gdy słońce powoli opuszczało horyzont. Sądziliśmy, że dla Yody plaża będzie po prostu dużą kuwetą, jednakże zdecydowanie preferował siedzenie na kolanach lub obserwację świata z plecaczka, w którym podróżował :)

Kolejnego dnia odwiedził ponownie morze i odważył się trochę pospacerować, a nawet posmakować w tawernie halibuta. Jednakże prawdziwą atrakcją był odpoczynek w świetnym lesie w Rowach. Słońce nie doskwierało. Spacer po leśnym runie był jak wyprawa życia ;) Mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza wyprawa z Yodą. Zapraszamy do galerii wyprawy.

W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:
najnowsze
 
wrzesień 2015
sierpień 2015
maj 2015
kwiecień 2015
marzec 2015
luty 2015
styczeń 2015
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.