Blog

- 27 sierpień 2016 -

11-tygodniowe kocięta

Maluchy mają już 11 tygodni, są po pierwszym szczepieniu i opanowały dom całkowicie. Starszyzna jest zdania, że maluchy są absolutnie wszędzie i że nie sposób znaleźć miejsca w domu bez nich. Na Swoich Ludzi czekają jeszcze Szylkretowe Pannice i Rodzynek. Zapraszamy do wspólnej galerii Kociąt w 11-tygodniu życia i galerii indywidualnych.

ALAMO – wolny (galeria Alamo)
RODZYNEK.
Nie stroni od zabawy, ale jak Angielski Gentelman zawsze zachowuje klasę i ustępuje siostrom. Mimo że nie biegnie pierwszy do michy, to wyprzedził wagowo wszystkie siostry. Odziedziczył umiejętność czarowania wzrokiem po przodkach! Delikatnie łapką bez pazurków domaga się uwagi !
LILKA – wolna (galeria Lilki)
PIĘKNY ŁABĄDEK.
Z dnia na dzień przeobraziła się w Pięknego Łabądka, posiadła umiejętność mruczenia na zawołanie i zrozumiała, że najfajniej jest, gdy Człowiek nieustająco głaszcze grzbiecik czy drapie za uszkiem. Z drobnej Panienki wyrosła spora Dama z rudym pomponikiem na końcu niebywale długiego ogonka.
ALCHEMIA – zarezerwowana (galeria Alchemii)
KAKTUS.
Alchemia uwielbia przyglądanie się Człowiekowi. Siada naprzeciw i cierpliwie przygląda się, czekając na czułości czy smakołyki. Aż chciałoby się wiedzieć, o czym to Cudo myśli J Posiadaczka niebywale długiego i obiecującego włosa ościstego, który tworzy swoistą jasną pierzynkę nad futerkiem. Piękny rudy pompon dumnie powiewa, gdy Alchemia włącza motorek, aby pobiec za rodzeństwem w bliżej nieokreślonym kierunku.
MIŚKA – wolna (galeria Miśki)
NIEBIESKI PUCHACZ.
Kwintesencja dziecięcego wyobrażenia o puchatym niebieskim Kociaku. Gęste futerko i ciekawe umaszczenie sprawia, że trudno się nie uśmiechnąć, gdy Miśka podbiega radośnie do Człowieka zabawnie podskakując i przekrzywiając łepek z zielonymi oczętami. Zawsze „pod ręką” do pogaskania i przytulenia.
TOSIA – wolna (galeria Tosi)
GWIAZDA FOTO
Pozornie niepozorna. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia – na dosyć jasnym umaszczeniu (naprzemienne pręgowanie niebieskie i kremowe) kapitalnie kontrastuje makijaż oczu. Gdy prawie jesteśmy gotowi stwierdzić, że jest mniej przytulaśna niż siostry, natychmiast pojawia się obok i wyczekująco wypatruje buziaków, głaskania, których sporo można znaleźć na zdjęciach z jej udziałem.
ANIELA – zarezerwowana (galeria Anieli)
MRUCZĄCA SŁODYCZ I ANIELSKA CIERPLIWOŚĆ
Najbardziej dostojna z niebieskich sióstr. Od szalonych biegów wokół stołu preferuje mizianki z Człowiekiem. Co nie wyklucza chęci do turlania po łóżku z rodzeństwem i polowania na wszędobylskie długie ogony. W dyscyplinie wpatrywania się w Człowieka konkuruje z Alchemią i Misią, w dyscyplinie włażenia pod rękę do głaskania również ma stopień mistrzowski.
ABU DHABI – zarezerwowana (galeria Abu Dhabi)
BABCINA ULUBIENICA
Zdobywczyni wszystkich najciekawszych zakamarków w każdej wolnej chwili korzysta z cierpliwości Prababci Smoni, która zapewnia nieustające wylizywanie futerka Abu, czy wylegiwanie pod wielkim babcinym ogonem. Abu jest samodzielną Panienką, która jednakże lubi mieć Człowieka na oku i nie pogardzi całowaniem w brzuchol.
AMURKA – zarezerwowana (galeria Amurki)
SŁODKI PACZACZ
Nie sposób nie ulec jej czarującemu spojrzeniu. Oczami Shreka zatrzymuje nasze spojrzenie i uwagę. Po to by zaraz odtańczyć na drapaku taniec szalonego kota, pogonić „kota” rodzeństwu, złapać za dowolny zwisający z hamaczków ogonek i przekrzywiając łepek mówić spojrzeniem „Prawda, że jestem wyjątkowa?” – Jesteś, Amurko!
ANNIE – w obserwacji (galeria Annie)
PUCHACZ
Mistrzowsko opanowała wymiatanie z talerzyków w związku z tym wagowo konkuruje ze starszym rodzeństwem. Właścicielka czarującego spojrzenia i grubych łapiszczy, którym nie sposób nie ulec. Znakiem rozpoznawczym jest ogonek jak flaga na maszcie powiewający nad grzbiecikiem cudnego stworka.
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:
najnowsze
 
grudzień 2016
listopad 2016
październik 2016
wrzesień 2016
sierpień 2016
lipiec 2016
czerwiec 2016
maj 2016
kwiecień 2016
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.