Blog

- 30 grudnia 2013 -

Ipanema de l'Eperon już jest z nami

W naszej hodowli ważne wydarzenie :) Zamieszkała z nami Ipanema de l'Eperon - piękna francuska kotka, która pochodzi z zaprzyjaźnionej hodowli we Francji.

Hodowczyni Ipanemy jest dla nas wzorem osoby dbającej w sposób szczególny o zdrowie i socjalizację kotów. Cieszymy się z faktu, że obdarzyła nas zaufaniem i mała istotka o tak wspaniałym charakterze i urodzie mogła stać się częścią naszej rodziny :) Marzenia jednak się spełniają :)

Ipanemka została natychmiast otoczona opieką przez Ravelkę. Wszystkie nasze koty przyjęły ją bardzo dobrze. Ipanemka zachowuje się od pierwszych chwil tak jakby tu się urodziła. Czas wolny chętnie spędza na naszych rękach, śpi przytulona do twarzy :D Ku naszej ogromnej radości nie boi się zupełnie psów. Kot idealny :) Zresztą spójrzcie na poniższe zdjęcia i galerię zdjęć z pierwszych chwil Ipanemy w naszym domu :)

Czyż nie jest piękna? :)
Pod czujnym okiem Ravelki :)
I kawa u nas jak widać jej smakuje :)
Wystarczy, że się na nią spojrzy a łapeczki zaczynają ugniatać powietrze :)
Miłość od pierwszego wejrzenia :)
Ale widać, że charakterek też ma :)
Nawet śpi uroczo :D
Jak widać Smonia próbuje pokazać jak wygląda hierarchia :D
- 24 grudzień 2013 -

Świątecznie

Wszystkim, którzy tutaj zaglądają :) życzymy pięknych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku samych dobrych chwil, zdrowia i spełnienia marzeń!

- 30 listopad 2013 -

Piekny start Ravelki

Wyjątkowy dzień... wyjątkowe emocje... Radość :)

Na koniec roku postanowiliśmy zabrać Ravelkę i Raptorka (dzięki uprzejmości jego opiekunów) na wystawę w Warszawie. Konkurencja była spora, ponieważ było od 4 do 5 razy więcej kotów norweskich niż na innych wystawach w Polsce.

Ravelka była do tej pory na trzech wystawach. Ta miała być pierwszą w klasie otwartej, na której konkurowała z innymi dorosłymi kotkami hodowlanymi. Ku naszej ogromnej radości trafiła na sędziego, który miał okazję oceniać ją, gdy była 4 miesięcznym kociakiem. Wtedy jego ocena była niezwykle obiecująca, mała dostała nawet nominację do Best In Show.

Wynik tej wystawy utwierdził nas w przekonaniu, że pozostawienie Ravelki było słuszne. Jako dorosła kotka zyskuje bardzo dobre oceny :) Ravelka z wystawy wróciła z Best In Variety - ogromnie cennym trofeum :)

Raptorek również nie próżnował :) Nie można tego ukryć, że robi na wszystkich wrażenie :) Takie też zrobił na oceniającej go sędzinie, która nominowała kawalera do Best In Show.

Wróciliśmy dumni, ale przede wszystkim szczęśliwi :) Koty miały okazję poharcować razem w hotelu :) a my odwiedzić w Warszawie Rumbę i Rumcajsa, o czym opowiemy już niebawem :)

- 15 listopad 2013 -

Best In Show Miśka w Poznaniu

Wystawa w Poznaniu nie była planowana. Towarzyszyła po prostu odwiedzinom u przyjaciółki hodowczyni Tobago - Aliny Leciejewskiej.

Tym niemniej ogromnie ucieszył nas fakt, że nasz Misiek zdystansował parę pięknych maine coonów zdobywając Best In Show oraz ostatni certyfikat zapewniający mu tytuł Grand International Premiora :)

Misiek zdawał się być ubawiony wystawą, na stoliku podczas BIS zachowywał się jak kotka w rui wachlując sędziów długą kryzą ;)

Ogromne podziękowania dla Alinki, nie tylko za piękną gościnę, ale również za profesjonalne wystawienie Miśka i miłe chwile spędzone na wystawie :)

Misiek rozbawiony podczas panelu BIS
Alina trzymająca "wnuka" :)
Chwila zwycięstwa :)
Nasza Smoczyca podczas oceny :)
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    poprzednie wiadomości
najnowsze
 
grudzień 2013
listopad 2013
październik 2013
wrzesień 2013
sierpień 2013
lipiec 2013
czerwiec 2013
kwiecień 2013
marzec 2013
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.