Blog

- 18 listopad 2014 -

Thula zostaje z nami :)

Ta decyzja była właściwie oczywista od początku :) Im więcej było zapytań o nią, tym bardziej odmawialiśmy. Oprócz decyzji bardzo emocjonalnych pozostaje ocena kotki jako niezwykle obiecującej, łączącej najlepsze cechy rodziców o niezwykle zgodnym i pogodnym charakterze. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, aby zrozumieć naszą decyzję o pozostawieniu Thuli :)

- 18 listopad 2014 -

S*Timeda's Yoda - nasz nowy kocurek ze Szwecji

Odkrywamy naszą nową tajemnicę :) W listopadową niedzielę wyruszyliśmy w szaloną podróż po naszego nowego kocurką Yodę z hodowli S*Timeda's.

Jannice Claesson - hodowczyni Yody - jest niezwykle serdeczna i otwarta. Mieliśmy okazję oglądać i wytulić wiele przepięknych, zadbanych i szczęśliwych kotów, w tym rodziców Yody (SE*Prana's Bahula i S*Tante Bluhmes Fritjof Andersson). Zdjęcia z wizyty można zobaczyć tutaj.

Yoda jest pełnym życia małym łobuziakiem, doskonale zsocjalizowanym, świetnie integrującym się z grupą. Dostarcza nam nieustających powodów do radości i nudzić się z nim nie sposób, co będzie można obserwować na kolejnych zdjęciach. Wybór kotów hodowlanych to wyzwanie - trzeba kierować się wieloma aspektami - brać pod uwagę i rodowód, cechy dominujące w liniach, które stanowią wynik pracy innych hodowców, wiedzę o rodzicach, aspekty zdrowotne oraz charakterologiczne kota - zarówno jego stosunek do ludzi jak i do życia w stadzie oraz przeanalizować czy planowane skojarzenia będą zgodne z oczekiwaniami. Tyle możemy zrobić a reszta w rękach Losu :)

Wybór Yody jest świadomy, wszystkie powyższe aspekty braliśmy pod uwagę. Z tego też względu ważna była wizyta w szwedzkiej hodowli - rodzice Yody są przyjaznymi kotami o łagodnych osobowościach, zachwyciły nas i wyglądem i charakterami. A Yoda - jest niezwykle obiecującym kocurkiem, ale przede wszystkim nowym członkiem naszej rodziny. Dziękujemy Jannice!!!

- 2 listopad 2014 -

Thaya we Włoszech :)

Thaya swoją podróż do Włoch do nowego domu rozpoczęła Światową Wystawą Kotów, by później wyruszyć z nowymi właścicielami do Włoch.

Z dumą i radością informujemy, że Thaya zamieszkała w hodowli IT*Riverdance. Nowi właściciele długo czekali na Thayę, tym bardziej cieszymy się, że szybko zaaklimatyzowała się, znalazła przyjaciółkę od serca i raduje nową mamę i tatę :) Dla nas jak zwykle najważniejsze jest, że dom Stefanii Brini jest domem pełnym miłości, gdzie koty są członkami rodziny. Do zobaczenia Thayeczko na wystawach, na pewno za jakiś czas Ciebie odwiedzimy! :)

Ostatnie zdjęcia Thayki z nami - tu na wystawie w Pradze
Thaya poznaje nowych właścicieli :)
Takie momenty mnie rozczulają.. starzeję się :)
Z przyjaciółką od serca w nowym domu
Thaya uczy się włoskiego :D
- 1 listopad 2014 -

Światowa Wystawa Kotów w Pradze

Światowa Wystawa zawsze dostarcza wyjątkowych emocji i jest okazją do oglądania wyjątkowych kotów. W tym roku odbyła się na obrzeżach Pragi w Czechach.

Na wystawę zabraliśmy Thayę, Thulę i Raptorka. Biorąc pod uwagę wiek można by rzec 'dzieci i młodzież' :) Najfajniejsza dla kotów zawsze okazuje się wizyta w hotelu i nowe miejsca do zabawy w ganianego i chowanego.

Z wystawy wróciliśmy z ogromnymi emocjami i bardzo zadowoleni z wyników naszych kotów. Thaya i Thula walczyły z bardzo liczną i piękną konkurencją. Thula uzyskała Ex2 a Thaya Ex5 na 10 kotek, co na wystawie Światowej jest niezwykle obiecującym wynikiem. Raptorek niestety przegrał, ale lista komplementów od sędziny stanowiła sowite zadośćuczynienie :D

Wystawa była dla nas przeżyciem również dlatego, że tuż po niej Thaya miała wyruszyć do swojego nowego domu do Włoch, ale o tym w następnej wiadomości

Przygotowania do wystawy
Thaya w rękach nowego właściciela :)
Thula podczas dłuuugiej oceny
Thaya w rękach sędziego
Thulka w moich rękach podczas porównania z 9 innymi kotkami
Thula w hotelu
Nasze dzieci w hotelu :)
W jednym z szablonów Ditto występują brakujące placeholdery, przejrzyj poniższy szablon:    poprzednie wiadomości
najnowsze
 
grudzień 2014
listopad 2014
wrzesień 2014
sierpień 2014
lipiec 2014
czerwiec 2014
maj 2014
kwiecień 2014
marzec 2014
styczeń 2014
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.