Blog

- 16 grudnia 2016 -

Tosieńka

Tosia .. Tylko początkowo niepozorna.. później w czołówce miziaków.. jakoś przyczaiła się obok rodzeństwa. Może nie przepada za bardzo malutkimi dziećmi.. przynajmniej przez jednym całkowicie sympatycznym zwiała, ale zajęła się nim siostra Alchemia, która z nim już mieszka. Wizyty starszych dzieci sobie dozuje.

Ale.. jest ku naszemu zdziwieniu najbardziej miziastym kotem w domu. Nieustannie obok, na rękach, przy talerzu, na kołdrze.. byle blisko.. gadatliwa po tatusiu.. pięknie zbudowana.. o przecudnych oczach. Im starsza tym czaruje bardziej :)

Naszym zdaniem kombinuje jak tu zostać ;) Tu ma się z kim ganiać, tarmosić, przekomarzać... Miejsca moc, jedzenie super, kompania wesoła.. I całkowicie bez przekonania, ale szukamy dla niej domu, który obdaruje kapitalnym charakterem i pokaże ten wachlarz umizgów, buziaków, które nad rozdaje cały czas :)

Zainteresowanych zapraszamy do rozmowy! A tu: Galeria Tosi

- 6 listopad 2016 -

Tosia i Alamo

Na nowe domy czekają już tylko Tosia i Alamo :)

- 2 listopad 2016 -

Mioty Z i A - nowe domki

Większość kotów z miotu A i Z wyruszyła do nowych niezwykłych domów. Pozostały z nami już na stałe Agatka (Zagadka), która pozostanie kotem przytulakiem i Annie nasza hodowlana duma. Obie tak samo kochane i niesamowite. Z jedną różnicą, że Agatka bardziej przypomina maine coona :) a Annie jest pięknym norwegiem. Ale charaktery mają tak samo obłędne :)

Poniżej parę zdjęć z nowych fantastycznych domów :) Cieszymy się, że nasze maluchy aklimatyzują się u nowych opiekunów od razu, że przyjaźnie traktują psiaki, zawierają znajomości z dumnymi kotami-rezydentami, co przychodzi raz łatwiej a raz trudniej, ale zawsze kończy się dobrze! Cieszy nas każda wiadomość, zdjęcie.. i przekonanie, że są szczęśliwe i dają też dużo radości!

Zoltar w nowym domu :)
Zazula w nowym domu z bratem Fidelem :)
Lilka w nowym domu :)
Abutek w nowym domu :)
Misia w nowym domu :)
Zowee w nowym domu :) Mieszka w towarzystwie 4 norwegów w tym z Sonią i Amurką
Zowee i Milunia :)
Amurka w nowym domu :)
- 3 pażdziernik 2016 -

Zafira jedzie do Danii :)

Zafira Una Voce nasza cudna czarno-biała kopia Ravelki pojechała do Danii do hodowli DK*Lindvig. Po wielu miesiącach korespondencji z jej nową opiekunką i przemiłej wizycie wypełnionej wieloma godzinami rozmów jestem przekonana o tym, że Zafira ma cudowny dom i wspaniałych opiekunów! Na pierwszej w jej życiu wystawie Zafira zdobyła Nominację do Best In Show już w objęciach nowej mamy :)

Zafira na pierwszej na pierwszej wystawie
    poprzednie wiadomości
najnowsze
 
grudzień 2016
listopad 2016
październik 2016
wrzesień 2016
sierpień 2016
lipiec 2016
czerwiec 2016
maj 2016
kwiecień 2016
 
archiwum 2016
archiwum 2015
archiwum 2014
archiwum 2013
Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.