Karta kota

Layla Atlas*PL

» Album z najciekawszymi zdjęciami «
» Rodowód «

Pierwszy kot norweski leśny w naszym domu... pierwszy kot w moim życiu. Pierwszy we wszystkim do dziś... przede wszystkim w kolejce do miski i po pieszczoty. Nieustająca gaduła zwana w domu Słodziakiem.

Layla żyje według zasady "najbliższym przyjacielem kota jest... człowiek". Uwielbia drapanie pod bródką i za uszkami :) i tym ją można zawsze przekupić. Gdy przechodzimy sama nadstawia główkę do całowania :) Można by rzec - kot tresowany!

Layla nie może się zdecydować czy chce być przywódcą stada czy też z tego stada zwiać. Na wszelki wypadek żyje według zupełnie innego rytmu niż wszystkie koty. Gdy reszta śpi, Lalka biega próbując zmobilizować nas do biegania za nią, głośno przy tym pokrzykując z zadowolenia. Nie przepada za gośćmi, tych często nas odwiedzających obdarowuje już swoją obecnością i prawem do głaskania kota :)

Gotowanie odbywa się z jej aktywnym udziałem, a przy tworzeniu barfowej mieszanki jest pierwszym testerem!

Lalka jest jedynym kotem, który domaga się czesania, głośno do tego nawołując każdego dnia wieczorem i choć jej doskonałe futro tego wcale nie wymaga, to czesanie stało się swoistym rytuałem :)

status:  kotka-kastratka

kolor: NFO n 09 23 (czarna pręgowana tygrysio z białym)


ur.: 25.08.2010 Atlas*PL  

matka: GIC Arwena Atlas*PL, DM (n 09 23)

ojciec: GIC Fafnir Gaissa*PL (n 22)


mioty: 


wyniki badań: 

GSD IV - neg/neg,
HCM - normal (12.2012),
PKD - neg. (12.2012)

Wystawy

Lalka to właścicielka najwspanialszego ogona, który zawsze powiewa dumnie nad głową kroczącej gwiazdy. Choć jest pięknym przedstawicielem rasy, to jednak ze względu na stres związany z podróżą i obecność tłumów zdecydowaliśmy na rezygnację z planów wystawowych. Przecież dla nas jest i tak najpiękniejsza :) a innych zapraszamy do galerii jej zdjęć.

Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.