Karta kota

Tobago z Alinatu*PL

International Champion

» Album z najciekawszymi zdjęciami «
» Rodowód «

Tobago nie można mieć... można natomiast do Tobago należeć i jeszcze uważać to za wyjątkowy losu dar :) Jego urok osobisty i umiłowanie pieszczot rozbroją prawie każdego. Pozostałych przekona doskonałym wyglądem i dumnym choć nostalgicznym spojrzeniem.

Tobago zamieszkał z nami już jako dorosły 3-letni kocur. Tym niemniej bardzo szybko się zaaklimatyzował, naszą sypialnię uznał za własną a spanie na poduszkach za najbardziej służące wypoczynkowi. Uwielbia również wolierowe atrakcje: latające stworki, szum wiatru i wygrzewanie grzbietu. Ze swoimi synami tworzą zgrany koci tercet miłośników pieszczot zawsze wybiegający gościom na powitanie. Mimo że jest kocim leniuchem i śpiochem, to ożywia się, gdy dom wypełnia się kociętami i można się z nimi pobawić.

Tobago ma wspaniały trójkąt, prosty niewysoki i długi profil, doskonale położone szerokie u podstawy duże uszy zakończone tufkami. Jest kotem o mocnej budowie i gęstym futrze. Niewątpliwie wszystkie jego dzieci a w szczególności dziewczyny są bajecznie umalowane, mają długie puszystymi ogony, niektórym w pakiecie przekazuje również swoje zniewalające spojrzenie :) Za zaufanie i za radość bycia z nim - Alina, dziękuję!

...

1.8.2016 - Tobaguś był moim największym pieszczochem i radością. Chociaż chyba Rafała kochał jednak najbardziej. Odnajduję go w oczach Ravelki, jej tulących nas łapkach, nosku, który musi nas dotykać w nocy. Taki był Tobaguś. W pięć minut po powrocie do domu już czekał na poduszce. Wpierw pojawiły się u nas jego dzieci, później dzięki uprzejmości Aliny przyjechał na krycie i został. Zawsze pozostanie Synusiem Aliny, chociaż naiwnie sądziłam, że mogę sprawić, aby był najszczęśliwszym na świecie kocurem. Był i będzie dla mnie najważniejszym Kotem, choć mam jego córkę, synów, wnuczkę i prawnuki. Wszystkie dzięki Niemu mają dużo super cech, ale najważniejszy jest wspaniały charakter. Kątem oka widzę jak się przemyka, wszędzie odnajduję kremowe kłaczki, wydaje mi się, że widzę Go na drapaku, który dla Niego kupiłam. Czekam aż wskoczy na wyspę w kuchni po smakołyki jak inne koty śpią, jak będzie uparcie pilnować łóżka i kołderki - znaku jego panowania w naszej sypialni. Wiedział, że jest Wybrany i Najważniejszy. Odszedł nagle na chłoniaka płuc i pozostawił ogromną pustkę.

status:  kocur-kastrat

kolor: NFO e 09 - kremowy z białym


ur.: 05.05.2009 - 1.08.2016  z Alinatu*PL

matka: Rante z Alinatu*PL (d 09 23)

ojciec: IC B*Titran’s Leonardo (a 23)


mioty: 

w naszej hodowli: Miot P, Miot R, Miot S
mioty zewnętrzne: Ice Moon*PL, Leśny Skrzacik*PL


wyniki badań: 

GSDIV - neg/neg,
PK-Def - neg/neg,
FELV, FIV - neg,
HCM - normal (10.2012),
PKD, CIN - neg. (10.2012)

Wystawy

Data Miejsce Sędzia Wynik
2013.03.10 Praga, 1.OK Veikko Saarela Ex 1, CAGCIB
2013.03.09 Praga, 1.OK Sebastian Pruchniak Ex 1, CACIB
-> International Champion
2010.11.21 Warszawa, EKKR / A. Leciejewska Alfred Wittich Ex 1, CACIB
2010.11.21 Poznań, CCB / A. Leciejewska Hanne Sophie Sneum Ex 2
2010.11.20 Poznań, CCB / A. Leciejewska Raymond Saetre Ex 1, CACIB
2010.09.19 Bydgoszcz, CCB / A. Leciejewska Berta Nemcova Ex 1%
2010.09.18 Bydgoszcz, CCB / A. Leciejewska Dieter Filler Ex 1, CAC, BIV
-> Champion
2010.05.02 Kościan, FP / A. Leciejewska Anne Paloluoma-Sundholm Ex 1, CAC
2010.05.01 Kościan, FP / A. Leciejewska Yan Roca-Folch Ex 1, CAC, NOM
2009.11.22 Poznań, FP / A. Leciejewska Francoise Milcent Ex 1
2009.11.21 Poznań, FP / A. Leciejewska Raymond A.Saetre Ex 1

Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.