Karta kota

Viljar Ice Moon*PL

Premior

» Album z najciekawszymi zdjęciami «
» Rodowód «

Kot kupiony w "dwupaku" z bratem Miśkiem, co okazało się fantastycznym pomysłem i zapewnia niepowtarzalną możliwość obserwacji braterskiej miłości. Kot, który zaczarował spojrzeniem i charakterem. Wpierw myśli, potem działa. Uważa, że najważniejszy dla człowieka jest... kot. W związku z tym pozwala się podziwiać, rozpieszczać i być nieustająco w centrum zainteresowania. Dzięki za Morgula, Kasiu!

Najinteligentniejszy czworonóg w naszym stadzie. Otwiera szuflady, drzwiczki. Gdy stosujemy dodatkowe zabezpieczenia typu kłódeczka, to zmusza nas np. trzaskaniem nią czy głośnym nawoływaniem do realizacji JEGO planów. Jego urok osobisty sprawia, że nie sposob nie ulegać jego żądaniom :)

Magiczne zielone spojrzenie na czarnym jak noc pyszczku w otoczeniu pięknej dymnej kryzy sprawia, że wszyscy odwiedzający chcą "takiego" kota ;)

I choć ulega czarowi płci pięknej, to płeć piękna zazwyczaj ucieka. Nasz Morgul się nie zniechęca i dzięki temu od czasu do czasu uprawia biegi korytarzowe czy podsufitowe. Gdy dostaje kosza, to pociesza się ulubioną dyscypliną jaką jest rozwijanie na czas nowej rolki papieru toaletowego czy rozrywanie pudełek na drobne paproszki.

Kot, który więcej oblizuje wąsiska niż je, a mimo to jest najcięższy. Walka z jego nadwagą nie jest łatwa.. Przecież jak spojrzy, zamruczy.. to nie ma mocnych!

status:  kocur-kastrat

kolor: NFO ns (czarny dymny)


ur.: 06.08.2010 Ice Moon*PL  

matka: Claudia Cardinale Agpamis*PL /ns 09/

ojciec: IC Tobago z Alinatu*PL /e 09/


mioty: 


wyniki badań: 

GSDIV - neg/neg;
HCM, PKD - musi schudnąć do badania

Wystawy

Data Miejsce Sędzia Wynik
2013.09.08 Głogów, CCW Henry Hornell Ex 1, CAP -> Premior
2011.12.04 Warszawa, EKKR Helene Reiter Ex 1, CAP
2011.12.03 Warszawa, EKKR Giafranco Mantovani Ex 1, CAP, NOM

Copyright © 2013 Una Voce*PL. Wszelkie prawa do serwisu oraz treści zastrzeżone.
Realizacja strony: unavoce-design.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Polityka Una Voce*PL.